Który dentysta według was najlepszy?

Na tym forum piszcie o wszystkich innych tematach :-)

Moderator: Staszow.com

Dentysta w Staszowie

Nieprzeczytany postprzez hades » czwartek, 22 kwietnia 2010, 10:25

Który dentysta według was jest najlepszy w Staszowie pod względem fachowości i pieniążków ?
hades
Najsłabsze Ogniwo

Re: Dentysta w Staszowie

Nieprzeczytany postprzez Volturi » czwartek, 22 kwietnia 2010, 10:31

Według mnie najlepsza jest pani M.Tombarkiewicz która ma gabinet na ulicy Rytwiańskiej. Chodze do niej juz od 10 lat i jestem bardzo zadowolona i nie zamieniłabym jej na inną. Polecam
"...I znów zmierzch....kolejny dzień dobiega końca...choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc..." -Twilight
Volturi
Stały bywalec

Nieprzeczytany postprzez aneczka1980 » piątek, 23 kwietnia 2010, 10:54

W dobrej jest dobra babka:) tylko nie pamietam jak sie nazywa. Mam tylko numer tel. Tylko, ze jest troche droga. Za ząb od 100zl ze znieczzuleniem chyba 120zl. Nie wiem jak teraz bo bylam rok temu. A ta na Jana Pawla chyba za 80zl robi ale tego nie wiem dokladnie.
aneczka1980
Najsłabsze Ogniwo

Nieprzeczytany postprzez machabeusz » piątek, 23 kwietnia 2010, 19:15

Ja osobiście polecam panią Kasię Mrozowską, ma gabinet na Jana Pawła. Pełen profesjonalizm, fachowa, bezbolesna obsługa, żadnego strachu. Pani Kasia jest bardzo miła, bardzo delikatna dla wszystkich swoich pacjentów, ma wspaniałe podejście do dzieci. Ceny moim zdaniem przystępne, za bardzo dobrą jakość usług
"Myślenie jest najcięższą z prac i prawdopodobnie dlatego niewielu się w nią angażuje."
machabeusz
Stały bywalec

Nieprzeczytany postprzez faast » piątek, 23 kwietnia 2010, 23:11

Już był taki wątek kiedyś... nie wiem, czy od tamtego czasu się coś zmieniło, ale w Staszowie nie ma bardzo do kogo pójść. Biorą tyle co np. w Kielcach, a sprzęt i metody mają przestarzałe. To samo z okulistami.
faast
Początkujący

Nieprzeczytany postprzez dudo89 » sobota, 24 kwietnia 2010, 00:53

faast napisał(a):...sprzęt i metody mają przestarzałe...

znasz się na sprzętach i metodach?
Metody w stomatologii zachowawczej bardzo znacząco nie zmieniły się od lat. W użycie weszły co najwyżej nowe materiały, pod które wprowadza się drobne modyfikacje.
dudo89
Początkujący

Nieprzeczytany postprzez faast » sobota, 24 kwietnia 2010, 15:59

Nie,nie znam się na sprzęcie, ale widzę, że ty się znasz.

Ja tylko od kilkunastu :wink: lat odwiedzam dentystów i mam jakiś obraz. Z punktu widzenia zwykłego pacjenta piszę: jak muszę już płacić za coś, co niby należy mi się jak psu przysłowiowa buda (płacę przecież składki do ZUS), to zapłacę komuś, kto wie co robi i ma czym robić.
W większym mieście, gdzie jest większa konkurencja lekarze (i nie tylko oni) muszą się rozwijać, a nie tkwić w tym, co było aktualne jak studia kończyli, bo po prostu pacjenci pójdą gdzie indziej. Kielce od Staszowa nie są tak daleko, a dentyści i okuliści biją naszych na głowę jeśli chodzi o sprzęt, umiejętności i podejście do pacjenta. Takie są moje doświadczenia. W Staszowie zazwyczaj im drożej, tym gorzej.

Niestety, niedługo nikt nic nie napisze o swoich doświadczeniach na tym forum, bo zaraz jest reakcja jak u dudo89.
Wracając do tematu; w Staszowie polecam p. Domańską. Wie co robi. A jak sama nie może (bo inni - drożsi, bardziej popularni i 'lepsi' zepsuli), to powie gdzie iść dalej.
Pozdrawiam i życzę zdrowych zębow :)
faast
Początkujący

Nieprzeczytany postprzez Volturi » sobota, 24 kwietnia 2010, 16:41

Z tego co mi wiadomo to jest kilka gabinetów w Staszowie bardzo dobrze wyposażonych w nowoczesny sprzęt (nie znam sie na tym ale mam na myśli jakieś komputery, urządzenie do prześwietleń itp) -chodzi mi o gabinety prywatne.
"...I znów zmierzch....kolejny dzień dobiega końca...choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc..." -Twilight
Volturi
Stały bywalec

Nieprzeczytany postprzez awok » niedziela, 25 kwietnia 2010, 07:37

Witam ,byle nie pani Domańska koło szkoły nr1.Stanowczo odradzam!!!
awok
Najsłabsze Ogniwo

Nieprzeczytany postprzez Volturi » niedziela, 25 kwietnia 2010, 07:58

Słyszałam jeszcze że koło dawnego kina jest dobra dentystka nazwiska nie napisze bo nie chce przekręcić. Nie byłam u niej ale dużo osób sobie ją chwali...
Volturi
Stały bywalec

Re: Który dentysta według was najlepszy?

Nieprzeczytany postprzez iza85 » środa, 28 kwietnia 2010, 14:19

Ja polecam panią Tombarkiewicz nie miałam żadnych problemów i moi rodzice również sa bardzo zadowoleni
iza85
Najsłabsze Ogniwo

Re: Który dentysta według was najlepszy?

Nieprzeczytany postprzez Dionizy » środa, 28 kwietnia 2010, 15:08

J moge sie wypowiedziec na temat dwoch stomatologow w Staszowie, a dokladniej Pań. Zawsze chodze do pani na jana pawal i jestem zadawolony z leczenia iz ogolnego podejscia do pacjenta, a jedynym minusem choc to moze swiadczyc o jakosci to to, ze nawet gdy sie juz umowi na wizyte najwczesniej za miesiac to i tak przychodzisz i tak jest 5 osob przed toba. I z tego tez powodu musialem skorzystac awaryjnie z uslug pani na ul Dlugiej gdzie zostalem umowiony za kilka dni i bez wikszych kolejek zostal mi zrobiony zab,ktory musial byc zrobiony od razu. Nastepnie skorzystalem z okazji i zrobilem nastepnego zeba, ktory tez potrzebowal lekkiego leczenia. Po tym drugim zebie pytam sie dlaczego to wypelnienie jest takie chropowate i czy nie da sie bardziej wyszlifowac. Dentystka jakas gumka wyszlifowala i stwierdzila ze juz tak musi byc. Z czasem sie wygladzilo, ale i tak bardziej sie do tego przyzwyczailem. Ale wracam do pierwszego zeba, poniewaz po kilku miesiacach plomba wyleciala i na tym sie moje wizyty skonczyly u tej pani. Wrocilem do pani na Jana Pawla i moze dalej trzeba czekac na wizyte misiac ale juz wole nie eksperymentowac. Jesli chodzi o pania z ul Poludniowej to tez probowalem sie u niej leczyc ale bylo trudno z wolnym terminem i przyznaje, ze tez mi doradzala u ktorego dentysty mozna sie pytac o wolne terminy. Tyle doswiadczen jezeli chodzio staszowkich dentystow.
Dionizy
Stały bywalec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Na każdy temat