"Hades" w Ogólniaku

Tutaj możecie rozmawiać o wszystkich sprawach, które dotyczą naszego miasta i powiatu.

Moderator: Staszow.com

"Hades" w Ogólniaku

Nieprzeczytany postprzez jwojto » środa, 23 marca 2011, 12:19

Dzisiaj w Radio Kielce o godz 12,30 "Interwencje" o sprawie likwidacji "Hadesu"

na wrzucie:

http://jawo.wrzuta.pl/audio/3fBk9zai4Jw/11-03-23_123011

słuchając tej audycji można wyciągnąć wniosek taki że,przepisy,pozorowana dobra wola urzędników potrafią zniszczyć wszystkie dobre przedsięwzięcia .
Tym bardziej to przykre że p.Zarzycki z własnej kieszeni zakupił tyle sprzętów do tej świetlicy.
jwojto
Nałogowiec

Re: "Hades" w Ogólniaku

Nieprzeczytany postprzez gulon48 » środa, 23 marca 2011, 16:28

jwojto napisał(a):Dzisiaj w Radio Kielce o godz 12,30 "Interwencje" o sprawie likwidacji "Hadesu"

na wrzucie:

http://jawo.wrzuta.pl/audio/3fBk9zai4Jw/11-03-23_123011

słuchając tej audycji można wyciągnąć wniosek taki że,przepisy,pozorowana dobra wola urzędników potrafią zniszczyć wszystkie dobre przedsięwzięcia .
Tym bardziej to przykre że p.Zarzycki z własnej kieszeni zakupił tyle sprzętów do tej świetlicy.

Oczywiście to wszystko tylko w Staszowie. I by nie pieprzyć dłużej ni strzępić jęzora w temacie po próżnicy!
- proszę pogrzebać i doszukać się w tym wszystkim łapska staszowskiego wielebnego dobrodzieja! Kozaczka! Gdzie grzebie, w czym i paluchami grubemi myrda!
Ps.
Ciekawe, kiedy nastanie porządek na cmentarzu wokół Bartłomieja. W miejsce tego istniejącego burdelu od prawie już dwóch lat!
Przecie wiosna i lato za pasem! Turyści zaczną się do Staszowa masowo zjeżdżać! żywić Pod Zegarem we Ratuszu przepięknym. Zabytkowy Kościół ze średniowiecza zwiedzać i nocowac we Wildze! W ośrodku cempingowym OSiR Miejsko-Gminnym, co to derektor Jendrek Kruzel kilka lat temu doprowadził do świetności. A tera będzie rewitalizował we snach pięknych.
Dziadostwo!
Ale lud wszystko kupi!
A włodarze namachają se fot u Jezierskiego, u hrabiego, u Kamedułów, w Sichowie, czy gościnnie u Koziołka z Pacana! Mają wprawę!
gulon48

Nieprzeczytany postprzez ElmER22 » środa, 23 marca 2011, 17:21

Najlepsza wypowiedź z tego całego wywiadu jest udzielona przez pana Garczewskiego który nie ma pojęcia co i jak funkcjonowało bo w jaki sposób w szkole mógł funkcjonować zwykły bar z alkoholem a nie bar szkolny. Przecież takie rzeczy nie miały miejsca. Panie Garczewski jak się czegoś nie wie to się siedzi cicho i nie wypowiada. I wiadomo niech lepiej stoi lokal pusty niż otworzyć przed panem Zarzyckim do czasu rozstrzygnięcia przetargu. Czemu dyrekcja nie chce podać daty przetargu? Czy aby po to żeby się o nim nie dowiedział pan Zarzycki? Smród aż w oczy szczypie.
patrz
ElmER22
Nałogowiec

Nieprzeczytany postprzez Logitech69 » środa, 23 marca 2011, 19:03

ElmER22 napisał(a): bo w jaki sposób w szkole mógł funkcjonować zwykły bar z alkoholem a nie bar szkolny
Ano właśnie. To jest pytanie.
p.s. może Garczewski ma większe pojęcie co i jak funkcjonowało niż Ci się zdaje?
Logitech69
Stały bywalec

Nieprzeczytany postprzez Burda » środa, 23 marca 2011, 19:41

Zarzyckiemu zawsze pod góre w liceum robiono. Aniceta - w mojej ocenie ona ogólnie jest specjalistką od demontażu takich inicjatyw od dolnych. Już za moich czasów tak było a to było kilkanaście :cry: lat temu. Daję sobie obciąć że gdybym przyjechał i zapłacił za najem Hadesu dwa razy tyle co najwyższa oferta to też by sie nic nie dało.
„Przyszłość należy do tych co mają ideę, wiarę w nią i zdolność poświęcenia”
/Roman Dmowski/

"Jestem Polakiem i obowiązki mam polskie"

endecja.pl
Burda
Postowe Guru

Nieprzeczytany postprzez negatyw » środa, 23 marca 2011, 23:03

wcale sie nie dziwie ze jest problem.inicjatywa godna pochwały - zgadza sie i podpisuje sie pod nia.ale partyzancki sposób wykonania. dzis podczs audycji na żywo odrzucił propozycje sformalizowania współpracy (nawet ofertę pracy dostał) i powiedział wprost że nie zależy mu na porozumieniu, ale na nagłosnieniu sprawy. a gdy w gre wchodzi bezpieczeństwo dzieci i zajecia dla nich trzeba by to wszystko formalnie bylo w porządku i by ktoś za to odpowiadał.
mialem wiele lat temu z nim zajecia w LO.i wcale sie nie zmartwilem jak stracił tam pracę. Bo matematykiem i nauczycielem jest genialnym, ale niestety bywaja okresy gdy dziala bardzo nietuzinkowo (to bardzo lagodne okreslenie jego dzialań gdy np.kazal sie uczniom nosic na krzesle po szkole itp.)
negatyw
Maniak

Nieprzeczytany postprzez siak » czwartek, 24 marca 2011, 00:25

Paranoja. Usłyszałem w audycji niezrównoważonego psychicznie osobnika. Jak taka osoba mogła się zajmować dziećmi?

Taka działalność usłyszałem, że może byc kontynuowana w istniejących miejscach do tego przeznaczonych. Na co pan nie wyraził zgody ponieważ tam trzeba się dostosować do obowiązujących reguł. A jemu żadne reguły nie odpowiadają.
Można przecież zawiązać jakies stowarzyszenie czy inny podmiot i występować już oficjalnie. Dlaczego ten pan doprowadził do tego, że nie zalegalizował swojej działalności? Wydaje mi się że dlatego, że wtedy należy brać odpowiedzialność za to co się robi!
siak
Nałogowiec

Nieprzeczytany postprzez Burda » czwartek, 24 marca 2011, 10:22

Nie bądźcie baranami. Jak było stowarzyszenie to też takim Anicetom nie pasowało. Nie chodzi o żadne formalności tylko o kasę i to kasę tych a nie innych osób.
„Przyszłość należy do tych co mają ideę, wiarę w nią i zdolność poświęcenia”
/Roman Dmowski/

"Jestem Polakiem i obowiązki mam polskie"

endecja.pl
Burda
Postowe Guru

Nieprzeczytany postprzez pollak » czwartek, 24 marca 2011, 19:02

Inicjatywy Wojkta maja cos w sobie to fakt.Jedne sa spektakularne inne glupie a inne po prostu niepowazne.Z tego co widac i slychac chcialby zrobic to czy tamto ale po "swojemu".Zgadza sie ze wklada w te swoje przedsiewziecia SWOJA kase i swoj czas ale!Niestety nie mozna robic partyzantki.Wszyscy wiemy ze wypadki chodza po ludziach.Nalezy wiec postawic pytanie :co bedzie w razie wypadku?Kto poniesie odpowiedzialnosc?Kto zaplaci np za koszty leczenia?Pytania mozna mnozyc.Jest dobrze dopoki jest dobrze ale w sytuacji podbramkowej zaczynaja sie schody i to wysokie.I co wtedy?Jesli robi to u siebie w domu bierze to na swoj grzbiet ale w szkole,w miejscu publicznym podlegajacym komu innemu tak robic nie wolno.
pollak
Nałogowiec

Nieprzeczytany postprzez mastermaniek » czwartek, 24 marca 2011, 20:00

nie wiem jak "genialnym" matematykiem jest pan Zarzycki, ale po tym co słyszę i czytam, wnioskuje że powinien poddać się leczeniu, tak sie nie zachowuje normalny facet. chce kompromisu to po prostu sie dogaduje a z jego strony wynika ze ma to w duupie, jak mu nie pasuje nikt, to niech sobie sam wybuduje budynek w którym bedzie prowadzil "świetlice" i dawal odpłatne korepetycje, pod warunkiem ze uzyska odpowiednie pozwolenia na prowadzenie takiej działalności...
mastermaniek
Postowe Guru

Nieprzeczytany postprzez Lesnik » czwartek, 24 marca 2011, 20:27

mastermaniek napisał(a):nie wiem jak "genialnym" matematykiem jest pan Zarzycki, ale po tym co słyszę i czytam, wnioskuje że powinien poddać się leczeniu, tak sie nie zachowuje normalny facet. chce kompromisu to po prostu sie dogaduje a z jego strony wynika ze ma to w duupie, jak mu nie pasuje nikt, to niech sobie sam wybuduje budynek w którym bedzie prowadzil "świetlice" i dawal odpłatne korepetycje, pod warunkiem ze uzyska odpowiednie pozwolenia na prowadzenie takiej działalności...

Ma swój dom i tam kasę zbija za korepetycje.
Ciekawe czy płaci podatki i zus ?
ale pewnie nie płaci - protestuje :lol:
Lesnik
Najsłabsze Ogniwo

Nieprzeczytany postprzez alx » czwartek, 24 marca 2011, 20:51

Wygłupy i nic więcej. Sam fakt, że z gościem przyszli porozmawiać starosta, burmistrz i dyrekcja szkoły powinien uznać za sukces. Zachowanie rozbrykanego małolata. Miałem inne zdanie na temat pana Z. Jednak brak szacunku dla rozmówców jaki emanował od niego napawa mnie strachem.

Odbieram to tak: "Ja jestem pan siłaczka i nie szanuję niczego z wyjątkiem swoich poglądów, nie liczę się z prawem, nie chcę brać żadnej odpowiedzialności za to co robię i nie dam sobie nic wytłumaczyć, wasze gadanie jest nic niewarte, bo ja się uparłem i już i wszystko mi się należy bo tak sobie wymyśliłem." Wstyd to było w radio puszczać.
alx
Najsłabsze Ogniwo

Następna strona

Powrót do Miasto i powiat