"Bunt" na Forum?

Na to forum kierujcie wszelkie opinie, propozycje i uwagi dotyczące całego serwisu Staszow.com.

Moderator: Staszow.com

"Bunt" na Forum?

Nieprzeczytany postprzez Mariusz » sobota, 12 marca 2011, 23:06

Przed chwilą przeczytałem podesłany mi link do jednego z tematów na forum Echa Dnia... temat dotyczy forum staszow.com.....

Patrząc na tamte wypowiedzi zauważam, że chyba ZNOWU ktoś chciałby "wskoczyć" do administrowania forum...... takie sytuacje już się zdarzały w przeszłości.

Praca administratora nie jest lekka..... oczywiście należałoby być bezstronnym "osobnikiem", a przynajmniej należałoby nie wykorzystywać swoich "możliwości" do "ustawiania" tego co jest na forum "pod siebie".... nie zawsze to się udaje, ale nasi administratorzy starają się to robić.

Nasze Forum było "oblegane" gdy tak naprawdę było jedynym miejscem przelewania swoich poglądów (często bezimiennie) w lokalnym Internecie..... powstała konkurencja, na której nie wymaga się nawet rejestracji.... tak więc usta niektórym się otwarły.... u nas też można pisać.... naprawdę staram się praktycznie nie ingerować w to co piszecie (bo to Wy sami bieżecie za to odpowiedzailność).....
Niestety część piszących boi się, że administratorzy widząc IP będą wiedzieli kto na nich lub innych pisze...... no wybaczcie, ale chyba każdy poważny człowiek (a myślę, że tacy jesteśmy) jest świadomy tego co mówi i robi...... no i przede wszystkim ONI przenieśli się na inne miejsca internetowej dyskusji...... jako administrator powiem Wam.... nie żałuję..... nie muszę chociaż ciągle odpisywać na wezwania sądu o podanie IP (tak jak to jest na innych forach, gdzie np. nie ma rejestracji).

Jeżeli komuś nie odpowiada dobór Administratorów, jego sprawa...... jakoś na innych forach nie narzekacie.... myślę, że niestety tutaj niektórych z nas znacie osobiście i czasami Wam dana osoba nie odpowiada.... macie do tego prawo.... ale zgodnie z ludowym przysłowiem:
"jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził"....
zapraszam do merytorycznej dyskusji na wszelkie tematy....a osobiste sprawy załatwiajcie na priv. lub w barze przy piwie.

Temat zamykam... należy go potraktować jako moje quasi-oświadczenie.

PS. przeczytałem, że forum jest blokowane przed nowymi użytkownikami..... niestety od czasu gdy jakiś czas temu forum na kilka dni "zniknęło", są z nim problemy... np. nowi użytkownicy nie mogą zapisywać się, nie można w pełni wykorzystywać wszystkich - wczesniej dostępnych - opcji moderacji..... sprawa dopracowania jest w toku.
Mariusz
Wszechobecny

Powrót do Propozycje, opinie, uwagi...