Jakie kosmetyki kupujecie

Piszcie tutaj o innych rodzajach zainteresowań, które nie znajdują miejsca w wyżej wymienionych.

Moderator: Staszow.com

Jakie kosmetyki kupujecie

Nieprzeczytany postprzez celina18 » piątek, 28 marca 2014, 09:08

8;-) Witam wszystkich. Pewnie każdy ma jakaś ulubioną markę kosmetyków. A kosmetyki są bardzo ważne dla każdego i w szczególności dla dzieci. W ofertach wielu sklepów są oferowane kosmetyki dla niemowląt, małych dzieci i nie tylko, bo i dla ludzi dorosłych. Moja rada----kupujcie zawsze ze sprawdzonych miejsc, ze sprawdzonego źródła. To bardzo wazne ??
celina18
Najsłabsze Ogniwo

Re: Jakie kosmetyki kupujecie

Nieprzeczytany postprzez gwiazdeczka » poniedziałek, 12 stycznia 2015, 17:04

Jesli chodzi o makijaz to polecam Manhattan i Revlon. Poza tym no to klasycznie Nivea i Garnier.
gwiazdeczka
Najsłabsze Ogniwo

Re: Jakie kosmetyki kupujecie

Nieprzeczytany postprzez Marnowicka » środa, 12 lipca 2017, 19:15

celina18 napisał(a):8;-) Witam wszystkich. Pewnie każdy ma jakaś ulubioną markę kosmetyków. A kosmetyki są bardzo ważne dla każdego i w szczególności dla dzieci. W ofertach wielu sklepów są oferowane kosmetyki dla niemowląt, małych dzieci i nie tylko, bo i dla ludzi dorosłych. Moja rada----kupujcie zawsze ze sprawdzonych miejsc, ze sprawdzonego źródła. To bardzo wazne ??

To temat rzeka:D a na poważnie to ja kupuję tylko te dla alergików. Lubię firmę Biały Jeleń. niektrórym kojarzy się ze śmierdzącym szarym mydłem, ale ofertę mają tak rozwiniętą, że wszystko tam można znaleźć. Czasem też Ziaja i AA.
A z kosmetyków do makijażu to głównie Rimmel
Marnowicka
Najsłabsze Ogniwo

Powrót do Inne zainteresowania